Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gala Aliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Gala Aliaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids 2020” në Belgjikë. Ajo erdhi në finale me këngët e famshme “Goodbye Yellow Brick Road” nga Elton John dhe “Make You Feel My Love” nga Adele”, duke mahnitur me zërin e saj të vecantë. Gala do behet nje diva sepse ka talent te rralle, ze te bukur, eshte inteligjente dhe transmeton shume emocion te kenges tek telespektatori. Instrumenti qe studion ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Robert Aliaj

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Profili

Facebook

Profili

Spotify

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gala Aliaj, Gala

Komente 0