Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gala Aliaj

Gala Aliaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72
Këndon kryesisht: pop

Gala Aliaj është këngëtare. Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids 2020” në Belgjikë. Ajo erdhi në finale me këngët e famshme “Goodbye Yellow Brick Road” nga Elton John dhe “Make You Feel My Love” nga Adele”, duke mahnitur me zërin e saj të vecantë.

Gala do behet nje diva sepse ka talent te rralle, ze te bukur, eshte inteligjente dhe transmeton shume emocion te kenges tek telespektatori. Instrumenti qe studion eshte nje suport per suksesin e saj. Duket qe eshte edukuar me dashurine per muziken qysh ne famijeri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

E bija e

Robert Aliaj

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Profili

Facebook

Profili

Spotify

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0