Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gani Hajra

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Gani Hajra është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gani Hajra

Komente 0