Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganja - Më Gënjeve, Të Gënjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

E hidhrove zotin vet
deshe t’luash me një jetë
deshe yjet me i prek
po rrufeja te ka djeg.

mos fluturo aq shumë të thash
mos u bën koktrashe.

e varrose dashurinë
deshe t’ma dhurosh vetmine
e quajte veten mbret
tash veç shpata te ka mbet.

me vetveten lufte po ban
se me mu s’ta mban.

me genjeve te gënjej
tash unë borxhin te ta kthej
loz me ty si dua vet
atë qe lype te ka gjet.


Ganja - Më Gënjeve, Të Gënjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Gënjeve, Të Gënjej".
3. Video është e këngës "Më Gënjeve, Të Gënjej", por nuk këndohet nga Ganja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 0