Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Xhan O Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

xhan o xhan ti mos gabo me tjera ti mos shko
xhan o xhan ti mos rreziko
xhan o mor xhan
me mua ti kur je xhan o mor xhan per tjera koh nuk ke xhan o mor xhan ne zemer nuk ke vend
xhan o mor xhan une do te bie ne mend

vaj halli vaj halli per ty vaj halli vaj halli po i shikove ne sy 2 her


se as dadushi sa as dudia nuk do te kallin xhanem si puthjet e mia 2 her


Ky tekst u dërgua nga Elona

Ganimete Abazi (Ganja) - Xhan O Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan O Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan O Xhan", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 0