Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Fluturoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika & Orkestrimi:

Kristi Popa

Këngë e albumit:

"U Knaqem Tu Knaq"

Komente

Asnjë Koment

12/02/2005

2005-02-11T23:00:00+00:00(kendohet dy here)
aha ha aha ha aha ha aha ha aha ha

aha ha aha ha aha ha aha ha aaaaaa

here me duket vetja
si nje mbretereshe
here me vjen te qaj e here me vjen te qesh here me duket vetja
sikur fluturoj
her sikur kam vdekur
e here sikur jetoj
mjaft jam lodhur
mjaft mendova
dua jeten time ta jetoj
pa patur frike se endrra nuk do te shoh
pa patur frike se kengen sdo e kendoj
oououououououuoou
fluturoj fluturoj
si borebardha ne perrallla
dhe kendoj enderroj
gjitha ato qe mi do zemra
dashuroj dhembshuroj
gjitha ngjyrat qe ika bota
dhe vazhdoj enderroj
sikur lulet me buzeqeshin ooooooo


Ky tekst u dërgua nga Elisjana
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet