Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Tri Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

tri her me kerkove ti
tri her pranova une
tri her harrove ti
cdo premtim qe ma dhe mu

tri her une leshova pe
tri her ta fala ty
dashurin ti prap sma dhe
prap me mashtrove mu

ref;;tri pika tri pika ran nga syt e mi
per ato tri plag ne zemer qe mi hape ti -2 her

tri her me kerkove ti
tri her pranova une
tri her harrove ti
cdo premtim qe maq dhe mu

tri her une leshova pe
tri her ta fala ty
dashurin ti prap sma dhe
prap me mashtrove mu

ref;;tri pika tri pika
ran nga syt e mi
per ato tri plag ne zemer
qe mi hape ti... 2 her


Ky tekst u dërgua nga Doruntina Elshani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ganimete Abazi (Ganja) - Tri Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tri Pika".
3. Video është e këngës "Tri Pika", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 0