Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Ti Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

Paska qen e shkruar te mbes larg nga ty,dhe ta laj ket rrug te gjate me lotet e mi.Vitet shpesh kaluan e ti ende svjen thuaj se per ter ket koh nuk te rash ndermend.

Ti ike prej meje dhe tash s'me therret nuk te dhemb ty shpirti qe me le veq vet.(ref 2).

Po ta bej me dije se kshtu me nuk shkon,shkove vetem per nje vjet mbete pergjithmon,vitet me te mira i kisha me ty kurr ne jet skisha besu qe s'do t'shoh me sy.

Ti ike prej meje dhe tash s'me therret nuk te dhemb ty shpirti qe me le veq vet.(ref 2).


Ky tekst u dërgua nga Doruntina


Publikimi: 01/12/2004Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente mbi këtë këngëGanimete Abazi (Ganja) - Ti Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ike".
3. Video është e këngës "Ti Ike", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.