Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Acid Tallava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Nëse pak të kam pelqy
Ma mirë thuje sy me sy
S'ka ma mirë kur e thu vet
Për të tjerat mos mbaj dert
Nëse pak më dashuron
Mos ma thuj në telefon
Nuk ka as një dashuri
Që shkruhet si porosi
Për herë t'parë që ishim bashkë
Çka deshiroj shum mirë ta thash
Dukej shikuar syt e tu
E mora vesh qa ndien per mu
Me nji fjalë të vetme
Ti ma ndryshon jetën
Por gjat asaj nate
Ti guxim nuk pate
Prita se ma thua, por s'më the të dua
Vetëm me shikime
S'bëhet zemra ime
2x

Me nji fjalë të vetme
Ti ma ndryshon jetën
Por gjat asaj nate
Ti guxim nuk pate
Prita se ma thua, por s'më the të dua
Vetëm me shikime
S'bëhet zemra ime


Ky tekst u dërgua nga L.......a   Albafi23

Ganimete Abazi (Ganja) - Acid Tallava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Acid Tallava".
3. Video është e këngës "Acid Tallava", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente 0