Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk Je Fer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Je Fer".
3. Video është e këngës "Nuk Je Fer", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk Je Fer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2005

Komente

Asnjë Koment

19/11/2005

2005-11-18T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Je Fer" kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Qamil Shtavica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

PRANVERA ME SHI

5-Pranvera me shi
5-Sikur me pas dijt
5-Se po mdahemi
5-Unë e dhe ti shpirt

5-Pse shiqon përdhe
5-Shiqom drejt në sy
5-Çka ndodhi me ne
5-Fajin e ke ti.

-R-
3-Rëndë është shumë
5-Loti kur pikon
3-E kur humb
5-Atë që dashuron.

3-Rëndë është shumë
5-Kur e do dikend
3-Digjesh shkrum
5-E nuk fletë me te.

-II
Nuk je aspak fer
Në sy po ta them
Thell n’zemër m’ke therr
Ku më s’shumti dhemb.

Unë i gjall me qenë
Dorë e huaj me t’prek
Në Zot ta bëjë benë
Më parë kam me vdek.Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë