A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ganimete Abazi (Ganja) - U Mashtrove


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"U Knaqem Tu Knaq"


Te tjerat femrat i shikon para syve t'mi
e kjo aspak s'te pengon
more faqe zi
nje kompliment te duket pak
dhe i thua dhjet
kur tjetres n'vesh i flet
Sa here isha me ty
sa here qe ishim bashke
nje fjale te vetme s'me the
e as une nuk ta thashe
nje ze i shpirtit me thote
ky s'eshte si çdo fillim
keshtu nuk ka kuptim

Ref. x2
U mashtrove se une s'jam qysh mendove
me trego sa i ke pas
dhe sa zemra i ke plas

Te tjerat femrat i shikon para syve t'mi
e kjo aspak s'te pengon
more faqe zi
nje kompliment te duket pak
dhe i thua dhjet
kur tjetres n'vesh i flet
Sa here isha me ty
sa here qe ishim bashke
nje fjale te vetme s'me the
e as une nuk ta thashe
nje ze i shpirtit me thote
ky s'eshte si çdo fillim
keshtu nuk ka kuptim

Ref. x3
U mashtrove se une s'jam qysh mendove
me trego sa i ke pas
dhe sa zemra i ke plas


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë...