Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk E Di" kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Niil B - Nuk E Di

Mos mendo qe nuk e di
qe per ty mo nuk kom rendsi

mo as ku je une nuk e di
nuk e di, jo nuk e di

Mos mendo qe nuk e di
qe per ty mo nuk kom rendsi

mo as ku je une nuk e di
nuk e di, jo nuk e diii

Une s'e di, une s'e di
une s'e di, une s'e di

Se krejt fjalt qka mi ke dhon
kurgjo ske majt ti qka ke thon

une nuk jom kon qka ti ke thon
fajin ti veq mu ma ke lon

Se fjalt qe ti po mi thu
une kurr si kom kuptu

amo kurr nuk kom mendu
me t’lon vet edhe mu largu

A t kujtohen dit naper shi?
nuk dojshe as ner qader me hi

Thojshe kur jem bashk nuk ka rendsi
me rendsi na dy mir mu ni

Nese t’mungoj ti nisu ktu
qaty ku m’la nashta m’gjen mu

Fletoren ngat per ty tu shkru
nuk e di po sot mu ke kujtu

Nese t’mungoj ti nisu ktu
qaty ku m’la nashta m’gjen mu

Fletoren ngat per ty tu shkru
nuk e di po sot mu ke kujtu

Mos mendo qe nuk e di
qe per ty mo nuk kom rendsi

Mo as ku je une nuk e di
nuk e di, jo nuk e di

Mos mendo qe nuk e di
qe per ty mo nuk kom rendsi

Mo as ku je une nuk e di
nuk e di, jo nuk e di

Une s'e di, une s'e di
une s'e di, une s'e di

Pom doket me tjer ti ke shku
pom doket qe ti m’ke tradhtu

Pom doket inati ma more
prej dites qe thash neve so tu na shku

Pom doket me tjer ti ke shku
pom doket qe ti m’ke tradhtu

Pom doket inati ma more
prej dites qe thash neve so tu na shku

Se krejt qka po du me thon
o qe me ty kom dasht mu kon

Se krejt qka po du me thon
o qe me ty kom dasht mu kon

Jom bo une kishe spe di!
qe diqka je tu perzi

Edhe kur je kon te une permi
eren tradhti e kom ni

Nese t’mungoj ti nisu ktu
qaty ku m’la nashta m’gjen mu

Fletoren ngat per ty tu shkru
nuk e di po sot mu ke kujtu

Nese t’mungoj ti nisu ktu
qaty ku m’la nashta m’gjen mu

Fletoren ngat per ty tu shkru
nuk e di po sot mu ke kujtu

Mos mendo qe nuk e di
qe per ty mo nuk kom rendsi

Mo as ku je une nuk e di
nuk e di, jo nuk e di

Mos mendo qe nuk e di
qe per ty mo nuk kom rendsi

Mo as ku je une nuk e di
nuk e di, jo nuk e di

Une s'e di, une s'e di
une s'e di, une s'e di

Buta - Nuk E Di

Qysh shpiuni u bo gangster, nuk e di
Qysh u bo piuni shef, bruh, nuk e di

[REF.:]
Qysh shpiuni u bo gangster, nuk e di
Qysh u bo piuni shef, nuk e di
Qysh po thu qe je kon n'trap, nuk e di
Qysh u bone ti G
Nuk e di, nuk e di

Qysh shpiuni u bo gangster, bruh, nuk e di
Qysh u bo piuni shef, bruh, nuk e di
Qysh po thu qe je kon n'trap ti, nuk e di
Qysh u bone ti G
Nuk e di, nuk e di

Se di sa gram i kom n'xhep
Se di sa pare jon n'sef
Se di sa pluma jon shkrep
Une mo nuk po di sen

Nuk e di ca kom pi
Cilin dhip e kom qi
Ca ka ndodh, nuk e di
Un nuk shoh, un nuk ni

Mos um vet kurgjo
Pa avokat nuk muj me fol
Detektiv mos m'bo pytje
Besom qe vec je tu lodh

Pasha nonen un atij si kom shit drog
Pasha nonen nuk e di qysh u plagos

Un ato se kom njoft
Un t'verteten jom tu e fol
Une s'jom qaty n'kamer
Nashta ty o tu tu duk

Mos e thirr qat prokuror
Besom qe nuk ka nevoje
Une jom qytetar i thjeshte
Edhe taksat i paguj

Pse po m'thu tojat mi zgidh, bruh?
Kallxom durt pse po mi lidh, bruh
Pse po m'thu rrypin me hek?
Na shkoj n'trap krejt kjo jete

[REF.:]
Qysh shpiuni u bo gangster, nuk e di
Qysh u bo piuni shef, nuk e di
Qysh po thu qe je kon n'trap, nuk e di
Qysh u bone ti G
Nuk e di, nuk e di

Qysh shpiuni u bo gangster, bruh, nuk e di
Qysh u bo piuni shef, bruh, nuk e di
Qysh po thu qe je kon n'trap ti, nuk e di
Qysh u bone ti G
Nuk e di, nuk e di

Une t'kallxoj qysh, ti prej ni gjys e bon ni kill
E merr do aceton e me speed e perzin
Prej njo u bonen dy, prej 16000, 32000
Qato shko n'shkoll edhe mso matematik

E nese t'vjen nxeht duhesh me dal ti prej kuzhines
Qe sdin me lu lojen, njerzt t'qesin krejt prej liges
Dajt prekin ku o but, sikur thika margarines
4 vesh, 4 sy edhe kqyr permas shpines

Mushi xhepat, mushi ment
Krejt senet bojn sense
Jeta jote s'vlen 1 cent
Nese s'e ki as 1 cent

Senet kthehen n'ven t'vet
Sikur f**king boomerang
Me ni Jeep t'zi
Sikur f**king Boateng

[REF.:]
Qysh shpiuni u bo gangster, nuk e di
Qysh u bo piuni shef, nuk e di
Qysh po thu qe je kon n'trap, nuk e di
Qysh u bone ti G
Nuk e di, nuk e di

Qysh shpiuni u bo gangster, bruh, nuk e di
Qysh u bo piuni shef, bruh, nuk e di
Qysh po thu qe je kon n'trap ti, nuk e di
Qysh u bone ti G
Nuk e di, nuk e di

Era Istrefi - Nuk E Di

[Pjesa 1: Era]
Pran'vera, vera, bora e shi
Kur jom me ty nuk ka rënd'si, yeah
Ti je ma i shtrenjtë
Pse nuk jena nuk e di, jo
Dhe pse kena shumë dashni, po
Kurgjo mo s'o njejtë

[2x]
Babe veç ti je për mu, nuk ka tjetër
Unë po du m'u kon me ty ton' jetën
Se ti je my type, baby be my type
I'll be by your side

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[Pjesa 2]
Got that money, money, money
But that mean nothin', nothin', nothin'
Se ti je my type, baby be my type
I'll be by your side

I need that lovin', lovin', lovin'
Keep that comin', comin', comin'
Se ti je my type, baby be my type
I'll be by your side

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[Pjesa 3: Nora]
T'kom thon' "Të dua"
T'kom kqyr' n'sytë e tua
Ndjenja ma e mira
Kur i kom prek' buz't e tua
Ke hy mrena meje
Kom hy mrena teje
Tash jom e jotja
If you want me to say it, say it

[Refreni 2x]
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e di se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

[2x]
Ayee
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 21/12/1999
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):


Komente mbi këtë këngëGanimete Abazi (Ganja) - Nuk E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Di".
3. Video është e këngës "Nuk E Di", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.