Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganja & Iliret - Nanen E Ke T'shtire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Ilirët

11/07/2014

2014-07-11T19:17:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nanen E Ke T'shtire" kënduar nga Ganja & Iliret.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ganja & Iliret i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet