Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Ganimete Abazi (Ganja) - Deshte S'deshte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/12/2015

2015-12-06T15:53:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deshte S'deshte" kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ganimete Abazi (Ganja) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet