Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Ganja & Pro Band - E Dua Tangon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/07/2016

2016-07-02T12:13:42+00:00

Më Shumë Nga

Pro Band

Këngë e albumit:

"U Knaqëm Tu Knaq"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Dua Tangon" kënduar nga Ganja & Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ganja & Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gresa Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E dua tangon,e dua tangon zemra ime therret
Karnevalin brazilian un'e kam ndjek
Edhe valsin edhe valsin un'e adhuroj
Cdo pjes e trupit me vallzon'
Sa her' e degjoj
Ne te vertet çdo valle un'e dua
Zemer muzikale,rreh per mua

Refreni
Te gjitha vallet me pelqejn
Qe luan bota
Por ma shum'zemren ma ndez e imja Shota,
e imja Shota,e imja Shota

E dua tangon,e dua tangon
Eni pra te vallzojm
Boten te bukur rinore
Edhe me ta zbukurojm
Edhe valsin edhe valsin un'e adhuroj
Cdo pjes e trupit me vallzon
Sa her e degjoj
Ne te vertet çdo valle un'e dua
Zemer muzikale rreh per mua

Refreni.
Te gjitha vallet etj etjMë Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet