Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ganja & Pro Band - Probleme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Probleme".
3. Video është e këngës "Probleme", por nuk këndohet nga Ganja & Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ganja & Pro Band - Probleme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Komente

Asnjë Koment

18/11/2019

2019-11-18T17:00:07+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Probleme" kënduar nga Ganja & Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Trokanit - Probleme

HEY YO
U READY BRO?
LOJA U NIS
WITH MA BOYS
DHE TROKANIT U FUT N LOJ
SKA AS KRIMI
DHE SKA AS DROG

PROBLEME TE ATE VENDI QE NUK E NJEF
PROBLEME TE ATE VENDI QE SE KAM QEF
PROBLEME TE ATE VENDI RRUGEN TEM
44 43 NE BADEN PES KATER

PROBLEME NE VITI17 ME 1 GJUHE TE RE
PROBLEME PER ATO LEK QE SKISHA NXHEP
PROBLEME PER ATE SHOKUN SI FEMI
BARI E MBANTE SI FEMI
MENJA VEQ PER KOKAIN

BABA SIKUR BOSS E NONA E KAM SI ZOT
RESPEKTI AKOMA E MBAJ PER AT NJERI QE SESHT PER DROG

OMG
TRUPI NTOK
SE MBAJ DOT
EDHE SOT
KU KAM KOH PER DROGIRASHI
VET U VRA ME AT KALLASHI
PLLUMBA I NDEZI SONO CAZZI

AI TRURI I THOSHTE GJE
ME PUNU O ASNJIGJE
PER FAMILJEN O PER VET
PER GANGSTERA PER NJI SHTET
BURGU DERI N 2008
EDHE LEKU NUK PO FLET
KATASTROF KY 2020

PROBLEME TE ATE VENDI QE NUK E NJEF
PROBLEME TE ATE VENDI QE SE KAM QEF
PROBLEME TE ATE VENDI RRUGEN TEM
44 43 NE BADEN PES KATER

SHISHA IN MANO TU VAI PIANO
MALLI MRAPA PER MILANO
ZIGI N DOR AI E NDEZ
BENZI I ZI UNE E PRES
LAZARATI MILANESE
SI FRATE SON ALBANESE
TYMI U BO KREJT I ZI
FREE SHQIPET NE PARIS

PROBLEME TE ATE VENDI QE NUK E NJEF
PROBLEME TE ATE VENDI QE SE KAM QEF
PROBLEME TE ATE VENDI RRUGEN TEM
44 43 KTU MILANO EDHE FIER!

GentonisDe & SHOK - Probleme

[Refreni:]
Po sillna ka po sillna probleme po boj
Po sillna ka po sillna me probleme jetoj
Se po sillna, me probleme
Ka po sillna, veq probleme ( x2 )

Sado qe boj problem
Gjinja thojn u rrit nproblem
Kom pas shum her heka
Bojke sene qe si kish nmen
Problemi mu um rriti
Gjdo her nrrug tu i sha dajt
Tu ik gjdo dit prej tyne
Sa her qe i kena shajt

Tish kon vetem e shamja
Asniher nuk ishum ik
Po kem pas probleme tjera
Sene tzeza dit per dit
Mi pas problemet tua
Kisha than qe skom probleme
Kom probleme un met leme
Mos bo problem me neve

Se realiteti pot dhem
Pot prek qaty ku sduhet
Ke menu jom djal i urt
Tkom dal problem i rruges
Ke nis me fol mas shpine
Kishe mu ti mke sulmu
Sa her um ke pa rrug
Ty tkom pa tu ik un ty me gru

Sa her qe doni mem lyp
Mu um gjen en prishtin
Ndaq per tmir ndaq per tkeq
Se per kurgjo hiq nuk sma nin
Se jom hala i njejti
Se kurr skom dit mu tut
Se nese ti mu mki sulmu
Un tkom hek bashk met tut

( Refreni )-----------------
Po sillna ka po sillna probleme po boj
Po sillna ka po sillna me probleme jetoj
Se po sillna, me probleme
Ka po sillna, veq probleme ( x2 )

( Raptour 2 )-----------------
Kom 100mi probleme
po ti sje problemi jem
Veq mos um permen
se beso qe tdel problem
Dali jem a e man nmen
per qfardo ftyra sknohet
Pse po pshtyn bre masi nisesh
Hajt se shoki nkrah sen sbohet

Bohet bohet haver ruju
se familjen nkrah seki
Mos um fol per filma
se kush je un mir edi
Po ti aedin?!?!
Kush je ku po hin
Shokin se ki shok mo
nese tqihet pomanin (haha)

Pse bre haver lun ti filma
qa i dina naa
Mos mu sill mo ka prishtina
se ti qi ataa
Spodi qa iki
amo teta ti po rrin
Mos u shit pidhnane ntelefon
se tvi nshpi ti edin

Loti dridhjet tbonet be
ku met trimi qe ti kee
Filmi 24/7
qa qa qa qaj ti jee
Pidhnane per pidhnane
jam pidhnane une vet
Mos mu shit pidhnane nkrah
kur nuk je pidhnane vet!!!

( Refreni )-----------------
Po sillna ka po sillna probleme po boj
Po sillna ka po sillna me probleme jetoj
Se po sillna, me probleme
Ka po sillna, veq probleme ( x2 )

Teuta Selimi - Probleme

Jena pa e ma nuk jena nda
qe sa kohe ne krejt na shohin bashke
happy gjithe jom kur tkam ty pran
nese ti nje dite ke me shku larg
a e din se

2x
pa ty zemra jeme
zemra jeme ka probleme
pa ty jeten teme jo nuk e mendoj

Me ke then vetem ty te du
me beso me shpirt jam tu besu
kur me puth ti une prap du prap du prap
nese ti nje dite ke me shku larg
a e din se

2x
pa ty zemra jeme
zemra jeme ka probleme
pa ty jeten teme jo nuk e mendoj

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë