Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Asllani - Sot Po Bahesh Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dy tupana nder kan hi,rreth e rreth do djem te ri,prej nballkon jam tuj shiqu kan ardh krushqit mem mar mu 2x
ref.
Sot po bahesh nuse me shami e rruze baba tka diktue haj vjehrin me ngue 2x
Vet me veti tuj menu shoqet rralle kam mei taku,ktheva kryt me thirr oj nane munin tem ku e kam lane 2x
ref.
Sot po bahesh nuse me shami e rruze nana tka diktue haj vjerren me ngue 2x
Sevdaja qiknis mka lan,me e sajgis vjehrin mkan than,ktheva kryt o vlla ku je,hajt moter nis jete te re 2x.
Sot po bahesh nuse me shami e rruze vllau tka diktue haj burin me ngue 2x


Ky tekst u dërgua nga Andrea

Ganimete Asllani - Sot Po Bahesh Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Po Bahesh Nuse".
3. Video është e këngës "Sot Po Bahesh Nuse", por nuk këndohet nga Ganimete Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Asllani:


Komente 0