Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Asllani - Çanakala Për Mbrenda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Çanakala për mbrenda
Prej Stambollit x2

Lumja nana ku po t'çon
Karshi dushmanit
Ai për djemt e ri x2

Çanakala për mbrenda
Topi bubullon x2

Ku po bike gjylja vëlla
Aty ujt gufon
Ai për djemt e ri x2

Çanakala për mbrenda
Nji bunar n'mjedis x2

Mos e pini ujt o shok
E kan xeherlis
Ai për djemt e ri x2

Çanakala për mbrenda
U vrava u mbarova x2

Tri dit pa m'dal shpirti o vlla
Oborrin kërkova
Ai për djemt e ri x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ganimete Asllani - Çanakala Për Mbrenda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çanakala Për Mbrenda".
3. Video është e këngës "Çanakala Për Mbrenda", por nuk këndohet nga Ganimete Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Asllani:


Komente 0