Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Shkuan javë e nuk të pashë,
Dhe, asnjë fjale nuk ta dëgjova,
Se do të kthehesh, vetes i thash,
U fikën shpresat, shumë gabova... (x2)

Ref. Pse kështu më lëndon,
Pse për mua s’ke mëshirë,
Më gënje, veç mos më le,
Se për ne, ndoshta është më mirë... (x2)

Dhe,zëri yt lajmëtar,
Në shpirt më mbolli drithërim,
Se tjetrën ke, mua më le,
Oh... vajton shpirti, psherëtin...(x2)

Ref. Pse kështu më lëndon,
Pse për mua s’ke mëshirë,
Më gënje, veç mos më le,
Se për ne, ndoshta është më mirë... (x2)


Ky tekst u dërgua nga Luan Dervishaj

Ganimete Jashanica - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:


Komente 0