Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - Hopa Hopa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Paska rritur nana
Djalin shtat bajrak e
Nusen qe ka zgjedhur
Engjull ne duvak e x2

Ref...x2
Hopa hopa hopa
N'valle dor per dor e
Nusja shum e bukur
Veç per djalin ton e

Gzohet farefisi
Motrat lum po bojn e
Djali sokol mali
Nusja si shqiponj e x2

Ref...
Hopa hopa hopa
N'valle dor per dor e
Nusja shum e bukur
Veç per djalin ton e

Hopa hopa hopa
N'valle dor per dor e
Nusja shum e bukur
E veç per vllaun ton e

...

Ref...
Hopa hopa hopa
N'valle dor per dor e
Nusja shum e bukur
Veç per djalin ton e

Hopa hopa hopa
N'valle dor per dor e
Nusja shum e bukur
E veç per vllaun ton e

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 01/06/2003
Festivali: PoliFest 2003


Ganimete Jashanica - Hopa Hopa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hopa Hopa".
3. Video është e këngës "Hopa Hopa", por nuk këndohet nga Ganimete Jashanica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ganimete Jashanica:


Komente 0