Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ganimete Jashari është një shkrimtare. Ka jetuar dhe shkolluar ne Prishtine deri ne prag te perfundimit te gjimnazit. Ne vitin 1992 mergoi ne Suedi. Vazhdoi shkollimin e me tejme ne Suedi. Profesioni i saj eshte analiste ekonomike. Pasion ka artin dhe poezinë, ka shkruar që në femijeri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Lindita Prenga

Eva Kacanja

Lumturi Ymeri

Elida Rusta

Valentina Llapri

Rudina Muharremi

Olimbi Velaj

Shpresa Ymeraj (Poete)

Ilire Zajmi

Brigita Marko

Tags: Ganimete Jashari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet