Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ganja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 31 Gusht 2017, Ganja publikon videoklipin "100 Zemra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli

Mirjeta Tershana

Mevlyde Mehmeti

Blerinda Bajrami

Fitore Berisha

Sina Hima

Fjorela Forde

Diana Preka

Edona Shala

Tags: Ganja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet