Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gaqo Çako - Nën Yje E Prisnim Vitin E Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Ish' natë dimri, kishim urri
nën yje e prisnim vitin e ri
një grusht gështenjash dhe pakëz zjarr
malet me borë dhe shokët pranë
një shok "Gëzuar" tha dhe plumbat ajrin çanë
kjo ish' muzika jonë, Liria shpirti i saj...Nuk kemi video për këtë këngë.
Gaqo Çako - Nën Yje E Prisnim Vitin E Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nën Yje E Prisnim Vitin E Ri".
3. Video është e këngës "Nën Yje E Prisnim Vitin E Ri", por nuk këndohet nga Gaqo Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gaqo Çako:


Komente 0