Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gaqo Çako - Asaman Trendafili Celes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaman Trendafili Celes".
3. Video është e këngës "Asaman Trendafili Celes", por nuk këndohet nga Gaqo Çako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gaqo Çako - Asaman Trendafili Celes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Popullore & Classic"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T08:00:45+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Asaman Trendafili Celes" kënduar nga Gaqo Çako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Frederik Ndoci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Asaman o trendafili Celes
n'ty bilbili po kendon
asaman o trendafili Celes
n'ty bilbili po kendon
o vajza si lule pranveres
kangen tande po degjon
o vajza si lule pranveres
kangen tande po degjon.

Amani amani,
shoke mos me ngani
se me gezoi xhani,
nga bukuri e saj.

Zemra sec m'gezoi,
kur ajo m'shikjoi,
zemra mu ba mal
kur me mu ajo u ndal.Më Shumë Këngë Nga Gaqo Çako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë