Më mbaj mend (për 1 muaj)

Garazhat E Bardha & Blerina Kastrati - Vertet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ti Vërtet më ndez zemrën, ti vertet më ndez shpirtin, ti vërtet me ndez kur të kam
Je e vërtet kur qesh, je e vërtet kur qanë
Je e vërtet kur të kam pranë

Ndoshta je ënderr apo engjëll permbi re,
Ndoshta je ënderr, apo engjëll permbi re

Dhe kur me pyet nuk mund të pergjigjem
Kur me flet nuk mund të flas
Ishe enderr dhe vetem një rast

Ti Vërtet më ndez zemrën, ti vertet më ndez shpirtin, ti vërtet me ndez kur të kam
A Je e vërtet kur qesh, je e vërtet kur qanë
A Je e vërtet kur të kam pranë

Ndoshta je ënderr apo engjëll permbi re,
Ndoshta je ënderr, apo engjëll permbi re

Dhe kur me pyet nuk mund të pergjigjem
Kur me flet nuk mund të flas
Ishe enderr dhe vetem një ras


Ky tekst u dërgua nga SAMKIBlerina Kastrati & Garazhat E Bardha
Publikimi: 22/11/2009
Festivali: VFM 2010
Muzika: Bashkim Myftari


Garazhat E Bardha & Blerina Kastrati - Vertet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vertet".
3. Video është e këngës "Vertet", por nuk këndohet nga Garazhat E Bardha & Blerina Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Garazhat E Bardha:


Komente 0