Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gasso - Shihem Veres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

16/07/2016

2016-07-16T16:00:01+00:00A e man mend heren e kalume
Veren e kalume
Ti ma dhe buzen ti ma dhe trupin
A tbi nmen a me ke harru ti
Ty tmaj ne mend veren e kalume
Molla e ndalume
Ma more zemren ma more gjumin
Un per ty po mendoj ma se shumti
Sa e kom prit veren me ardh
Qe me mujt prap ty me tpa
Se spo muj syt me ti nda
Ty tkom per qef ty tkom perqef

Shihem veres
Dielli nxen veq per neve
Tkom majt nmen ty
La la la la

A e man nmen diellin e detit
Sjom mo i njejti
Prej qe erdhe edhe te njoftova
Femnat tjera e kan game over
A tbjen men valet e nxetit
Zdi qka mgjeti
Prej qe tpash un ty nuk te harrova
E ngjdo vend un ty tkerkova
Sa e kom prit veren me ardh
Qe me mujt prap ty me tpa
Se spo muj syt me ti nda
Ty tkom perqef ty tkom perqef


Ky tekst u dërgua nga Peep
Më Shumë Këngë Nga Gasso:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet