Më mbaj mend (për 1 muaj)Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gat është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Prill 2006, Gat marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Ty Jeten Ja Jap Qiellit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Megahertz

Armagedon

Unit Band

Edgh-On

Empty

Afer

Metamorf

Sfinks

Dpk

Okupatorat

Tags: Gat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet