Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gaz Neziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gaz Neziri është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 20 Korrik 2018, Gaz Neziri publikon videoklipin "Smok-It"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Flame

Dion Dragusha

Alessandro

Jens

Bero

Dj Jojo

Dj Manco

Dj Meti

Drinche

Mario Gjini

Tags: Gaz Neziri


Komente mbi këtë artist