Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gazmend Fazliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gazmend Fazliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në Maj 2013, Gazmend Fazliu merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Je Ajo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ben Goxhaj

Skender Cela

Skender Xhafa

Arben Mjetaj

Lap Logu

Adnan Bala

Zeqir Kryeziu

Elidon Çelaj

Ardjan Jaku

Hajro Pepa

Tags: Gazmend Fazliu, Gazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet