Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Lutjete Arafatit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


le bejk allahu me le bejk le bejke le shekike le bejk inel hamd oniamte lekeumulk le sherike le bejk

te pergjigjom zoti im vetom ty qe je nje gojen plot falendrim 2 x lutem na fal ti aman ti na fal N'arafat kur un ndal une duat nuk i ndali n'arafat meshir shume dhe lotet um shkojn si lum N'arafat kur un ndal une duat nuk i ndali n'arafat meshir shume dhe lotet um shkojn si lum falmi zot gjynahet e mia falom ti pa ja ndal kur te ndalum n'arafat t'lutem zot me fal t'lutem zot me fal faljen mos e ndal
N'arafat kur un ndal une duat nuk i ndali n'arafat meshir shume dhe lotet um shkojn si lum N'arafat kur un ndal une duat nuk i ndali n'arafat meshir shume dhe lotet um shkojn si lum
gjith te mledhun nje një vend gjith te njohit me nje qillim arafati vendi i shejt falje dhe pendim falje dhe pendim sheja per shpetim

N'arafat kur un ndal zoti im ti me fal n'arafat plot pendim te perxhixhm zoti im N'arafat kur un ndal zoti im ti me fal n'arafat plot pendim te perxhixhm zoti im

dhe haxhilert bajn dua falje zotit i kerkojn ata pa ja ndal ata pa ja ndal

N'arafat kur un ndal une duat nuk i ndal lusim zotin per te tan per muslimanet an e an
N'arafat kur un ndal une duat nuk i ndal lusim zotin per te tan per muslimanet an e ban


Ky tekst u dërgua nga  enver

Gazmend Hyda - Lutjete Arafatit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutjete Arafatit".
3. Video është e këngës "Lutjete Arafatit", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0