Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Nje Der E Mbyllur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

nje der e mbyllur x2
nje shpi e braktisur
nje nene e vetmuar
me zemer te krisur

Q'jan ato shtepija x2
perse i ndertojn
kush jan ata njerz x3
qe ne to jetojn

aaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaa

pse te shkojn atje x2
a nuk kan familje
pse po ndodh keshtu
bota qenka hile

mjaft me me braktisje x2
kshtu nuk lejojm
mos braktisni prindrit x3
duhet ti ndihmojm

aaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaa

pse ata po ikin x2
pse po shkojn ne dom
pse srrin me familje
ndoshta ngrohtesi skan

ata lot pikllimi
qe pikojn pa ndaaa
po te mallkojn ty
n'vetmi qei ke lan
valle pse sme thuan
ata pse i debuan
eja te pendohesh x2
se zoti t'denon


Ky tekst u dërgua nga Bt


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Hyda - Nje Der E Mbyllur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Der E Mbyllur".
3. Video është e këngës "Nje Der E Mbyllur", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0