Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Ja Rabbena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Allah emrin ty ta permendi,allah emrin ty ta permendi.
Kur bjen mbramja dhe kur vjen mengjesi kur bjen mbramja dhe kur vjen mengjes
ja rabbene ja rabbene gjuha me rri lagur dhiker duke ba
ja rabbene ja rabbene emrin tand permendim hiq pa ja nda.
vetem ty ne te
vakthir lena dhunbena na i fal xhynahet o i madh allah
vakthir lena dhunubena na i fal xhynahet o i madhi allah
allah gjithmon ty te perkujtojm,allah gjithmon ty te perkujtojm,
vetem ty ne te adhurjom ,vetem ty ne te adhurjom
ja rabbene ja rabbene gjuha me rri lagur dhiker duke ba
ja rabbene ja rabbene emrin tand permendim hiq pa ja nda.
vakthir lena dhunbena na i fal xhynahet o i madh allah
vakthir lena dhunubena na i fal xhynahet o i madhi allah
allah gjithmon ty te adhurojm,allah gjithmon ty te adhurojm,
lutjet tona veç ty ti drejtojm,lutjet tona veç ty ti drejtojm.
ja rabbene ja rabbene gjuha me rri lagur dhiker duke ba
ja rabbene ja rabbene emrin tand permendim hiq pa ja nda.
vakthir lena dhunbena na i fal xhynahet o i madh allah
vakthir lena dhunubena na i fal xhynahet o i madhi allah


Ky tekst u dërgua nga Endrit


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Hyda - Ja Rabbena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Rabbena".
3. Video është e këngës "Ja Rabbena", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0