Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Dheu I Zi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dheu i zi kur t'mbulon X2
Lamtumir te gjith te thone
Sonte vetem vepra jote X2
ne vetmi t'shoqeron.

Nese je ti veper mire X2
mos ke frik as shqetsim
Dy melaqe me plot drite X2
ta largojn qdo deshprim.

Varri yt zbukurohet X2
kopsht Xhenneti plot hjeshi
vepra jote shum lartqmohet X2
Besimtar i lumi ti.

Nese je ti veper keq X2
do te jesh gjithmon fatkeq
dirte para teje s'do t'kesh X2
vetem zjarr aty do t'gjesh.

Ky eshte fundi i qafirit X2
Zotin nje qe se besoi
Ky eshte fati i qdo katili X2
Zjarri do ta percelloje.


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina

Gazmend Hyda - Dheu I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dheu I Zi".
3. Video është e këngës "Dheu I Zi", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0