Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - O Njeri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A sme thoa o njeri se Allahun e harrove pse nuk skove rruges ti po shejtanin e pasove pse nuk skove rruges ti po shejtanin e pasove te harrove amanetin na qi ja ke dhan pse ti ike prej Rrametit umashtrove me dunja pse ike prej Rrametit umashtrove me dunja
pse nuk u ndale m'mendo se kit botë je udhtar a harove o i mjer para zotit qe ki me ndal a harove o i mjer para zotit qe ki me ndal ne kete botë vec puno pa mendo se ke m'vdek
fjalt e zotit i harove se trupi ka mu tret fjalt e zotit i harove se trupi ka mu tret po ti dije o vlla per pendim kur nuk esht von me lot sy duke qajt ktheju zotit meshirplot lot sy duke qajt ktheju zotit meshirplot fëtyren tende ti ndriqoje me namaz dhe ibadet jeten me kuran kaloje jesh i lumtur n'hiret jeten me kuran kaloje jesh i lumtur n'hiret


Ky tekst u dërgua nga Veli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Hyda - O Njeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Njeri".
3. Video është e këngës "O Njeri", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0