Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur m kujtohet mu rinia
Lotet nuk mund ti ndal
Mekate sa i ka gjithsia
Tlutem zot me mi fal
Tlutem zot me mi fal

x2:
O Allah i plotfuqishem
Na ndihmo ne kete bote
Veshtersit ti tejkalojm
Zbrit meshir i madhi ZOT

Gjithe trupi me eshte dobsue
Zemra m rrah me ngadal
Fjalt e tij smuj me i kujtue
Bon rrahmet zot e me fal
Bon rrahmet zot e me fal

x2:
O Allah i gjithemeshirshem
Na udhezo ne miresi
Hapi shtigjet e lumturise
Mos na le ne erresire

Tash u plaka me mbyt vetmia
Aq vjet kam sa kam rrudha n ball
Si gjithe vjeshten me shkoj rinia
Tlutem zot a me fal
Tlutem zot a me fal

x2:
O Allah i gjithemeshirshem
Vetem ti jep e merr
Na ringjall me njerez te mire
Me SHEHIT e PEJGAMBER


Ky tekst u dërgua nga Dorinna Y Daphenna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Gazmend Hyda - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0