Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Mbulesa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

2x :
Mbulesa o moj moter
Nuk ta humb ty bukurine
Te rrit nderin e moralin
Te vlereson ty n'shoqeri
2x:
O moj moter e mbuluar
Nga te gjith je e nderuar
Trupin tend qe ke mbuluar
ALL-LLAH-un ke respektuar
Ref 2:
Mbulesa o moj moter
Nuk ta humb ty bukurine
Te rrit nderin e moralin
Te vlereson ty n'shoqeri
2x:
ALL-LLAH ty te krijoj
te dha nder dhe bukuri
Me mbules ti oj moter
I vlerson tmirat e tij
Ref 2:
Mbulesa o moj moter
Nuk ta humb ty bukurine
Te rrit nderin e moralin
Te vlereson ty n'shoqeri
2x:
Tash fillove nje net te re
Qe ALL-LLAH te obligoj
Ta krijosh familjen tende
Jet te lumtur te jetosh
Ref 2:
Mbulesa o moj moter
Nuk ta humb ty bukurine
Te rrit nderin e moralin
Te vlereson ty n'shoqeri


Ky tekst u dërgua nga Xheneta

Gazmend Hyda - Mbulesa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbulesa".
3. Video është e këngës "Mbulesa", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0