Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Kisha Qef Me Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hmmm...

Kisha qef me dit
A jam trup e shpirt
Dikur isha n terr Allah
S'shihja djell as drit
Dikur isha n terr Allah
S'shihja djell as drit
S'shihja djell as drit
S'shihja djell as drit

hmmm...

Kshtu nuk mund te jetoj
Ne terr e ne vetmi
Morra me kerkue Allah
Drit te syve te mi
Morra me kerkue Allah
Drit te syve te mi
Drit te syve te mi
Drit te syve te mi

hmmm.....

S'isha me pa shpres
Ndjeva lumturi
Kur permenda per here te pare
Fjalen Perendi
Kur permenda per here te pare
Fjalen Perendi
Fjalen Perendi
Fjalen Perendi

hmmm...

Tash ty te besoj
Shpirti me shpetoj
Veq me ndihmen tende Allah
Qdo dite e jetoj
Veq me ndihmen tende Allah
Qdo dite e jetoj
Qdo dite e jetoj
Qdo dite e jetoj...


Ky tekst u dërgua nga Dorina&dafina

Gazmend Hyda - Kisha Qef Me Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kisha Qef Me Dit".
3. Video është e këngës "Kisha Qef Me Dit", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0