Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Lutju Zotit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Lutju Zotit dhe beso
Rruges tij mos ju largo
Ai eshte nje tjeter ska
LeileheilAllah
Ai eshte nje tjeter ska
LeileheilAllah

Zoti boten e ka kriju
Pejgamber na ka dergu
Pa besim shpetim ska
LeileheilAllah
Pa besim shpetim ska
LeileheilAllah

ZOT i dashur ty t´besoj
Me namaz te adhuroj
Perveç teje ZOT nuk ka
LeileheilAllah
Perveç teje ZOT nuk ka
LeileheilAllah

Nese vlla shpetim do
Jeto si musliman
Ndash n´Xhenet per me kon
LeileheilAllah
Ndash n´Xhenet per me kon
LeileheilAllah

Kush Allahun adhuron
Te gjith njerezit i don
Lut Allahun pa ja nda
LeileheilAllah
Lut Allahun pa ja nda
LeileheilAllah


Ky tekst u dërgua nga Dorina&dafina

Gazmend Hyda - Lutju Zotit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutju Zotit".
3. Video është e këngës "Lutju Zotit", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0