Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Hyda - Nënës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ngoni vllëazon ju me ja u' than dy fjal respektone nanen deri na eshte gjall deri na eshte gjall se nana tka lind dhe me mund tka rrit andaj mos harro nanen respekto nanen respekto lumi aj i lumi ate qe ndëron meshiren e zotit aj do ta fiton aj do ta fiton sa ka hjekur nana me ty o njeri mos me ja dit vleren mare është per ty mare është per ty andaj o njeri kujdes mos gabo respektoje nanen xhenneti fito xhenneti fito denimi Allahut vllazer është i rand andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kan andaj ronu ju xhenem mos me kan xhenem mos me kan


Ky tekst u dërgua nga  enver

Gazmend Hyda - Nënës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënës".
3. Video është e këngës "Nënës", por nuk këndohet nga Gazmend Hyda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Hyda:


Komente 0