Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gazmend Kelmendi - Kur Prej Teje U Ndava

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Prej Teje U Ndava".
3. Video është e këngës "Kur Prej Teje U Ndava", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Kelmendi - Kur Prej Teje U Ndava  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Krejt Me Rend"

Komente

Asnjë Koment

10/10/2012

2012-10-10T10:47:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Prej Teje U Ndava" kënduar nga Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Qamili I Vogel & Mazllom Mejzini. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur prej teje u ndava
qe per ne gyrbet
megjithse u largova aman
nje dashni na mbet

Kur ti nga Gjakova
nje leter ma çon
dhe une nji ta shkrova aman
ma nuk me harron

Kur erdhi pranvera
si stine defrimtare
T'shikjosha kah dera
aman si nje arsimtare

Por gjithnji ne ty
mendjen qe e kam
Lule lem ne hije aman
Bashke me ty te jamMë Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet