Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gazmend Kelmendi - Qikat Si Ti Kan Nafak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qikat Si Ti Kan Nafak".
3. Video është e këngës "Qikat Si Ti Kan Nafak", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Kelmendi - Qikat Si Ti Kan Nafak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Krejt Me Rend"

Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:42:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qikat Si Ti Kan Nafak" kënduar nga Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mendjen shum e paske rrit
Shpejt ndryshove per nje vjet
Dikur shkrihesh per mua
Kurse sot as nuk me flet
Vetja t'duket shum e mir
Krejt po thojn qe me ty s'ka
Me ne fund e kam kuptuar
Shkakun pse mu paske nda
Mjeri aj qe nuk e din kush je
Mjeri aj qe zemren nuk ta njeh

Me te mirin ke me gjet
Me u nda ja ke zanat
Jam i bindur qe n'ket jet
Qikat si ti kan nafak

Mendjen shum e paske rrit
Po harron se kush je kan
Qysh po m'duket s'ka njeri
Qe ti zemren s'ja ke dhan
Vetja t'duket shum e mir
Krejt po thojn qe me ty s'ka
Me ne fund e kam kuptuar
Shkakun pse mu paske nda
Mjeri aj qe nuk e din kush je
Mjeri aj qe zemren nuk ta njehMë Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet