Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gazmend Kelmendi - Goce E Vogel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goce E Vogel".
3. Video është e këngës "Goce E Vogel", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Kelmendi - Goce E Vogel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Krejt Me Rend"

Komente

Asnjë Koment

08/10/2009

2009-10-08T19:34:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goce E Vogel" kënduar nga Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Remzije Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ani cke bre goce
ce po m'rrin te shpija
ani cke bre goce
ce po m'rrin te shpija

kam hallet e mija cun o
me ka humb shamia
kam hallet e mija cun o
me ka humb shamia

goc e vogel o
moj goc e vogel o
ani sec ma dogje
aman zemren o (2x)

ani cke bre cun o
ce po m'rrin ke qeshmja
ani cke bre cun o
ce po m'rrin ke qeshmja

kam hallet e mija goc e
me ka humb celeshja
kam hallet e mija goc e
me ka humb celeshja

cun i bukr o
mor cun i bukur o
ani sec ma dogje
aman zemren o
cun i bukr o
mor cun i bukur o
e mso t'marrsha ty o
do vras vehten o

goc e vogel o
moj goc e vogel o
ani sec ma dogje
aman zemren o (2x)



Më Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet