Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Kelmendi - Te Kam Pase Si Hajmali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Pase Si Hajmali".
3. Video është e këngës "Te Kam Pase Si Hajmali", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Kelmendi - Te Kam Pase Si Hajmali  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Vedat Lushtaku

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00nese nga ty jam largu
mos mendo se tkam harru
nese me ty sot nuk jam
thell ne zemer ty te kam

te kam pas si hajmali
te kam dasht si asnjerin
e mallkoj qastin kur m'the se shkoj(2x)

ska rendesi se kush dot vjen pas teje
asgje sdo te merreni prej ajo prej meje
ndaq e mir ndaq fat mir
me mu do ta ket vështir
ndaq e mir ndaq hyri
nuk ma ndal dashnin per ty(2x)

kam te drejt une te te du
edhe pse ti m'ke harru
nese nuk te sho gjdo dit
ti ne enderr mi puth syt

te kam pas si hajmali
te kam dasht si as njerin
e mallkoj qastin kur m'the se shkoj

ska rendesi se kush dot vjen pas teje
asgje sdo te merreni prej ajo prej meje
ndaq e mir ndaq fat mir
tejet me mu to ta ket veshtir
ndaq e mir ndaq hyri
nuk ma ndal dashnin per ty(2x)


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet