Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Kelmendi - T'kisha Me U Ba Flutur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


tkisha me u ba flutur me hyp ne lis e 2x
me pa vllaun tone
qfar darsme ka nise 2x
me pa vllaun tone
qfar darsme ka nise 2x

tkisha me u ba flutur me shku perpjete 2x
vallah vllaun tone
pe martojme sivjete 2x
vallah vllaun tone
pe martojme sivjete 2x


Gazmend Kelmendi - T'kisha Me U Ba Flutur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kisha Me U Ba Flutur".
3. Video është e këngës "T'kisha Me U Ba Flutur", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):


Komente 0