Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Kelmendi - Se Ti Je

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Ti Je".
3. Video është e këngës "Se Ti Je", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Kelmendi - Se Ti Je  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Krejt Ka Me Tu Kthy"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11

Komente

Asnjë Koment

11/02/2014

2014-02-11T21:33:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Ti Je" kënduar nga Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Kelmendi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga K-master. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

K-Master :

Se ti je najs qik me t'met pik
qysh t'vizatohet trupi ne ket drit
levizjet i ki sii mac ki qef me grith
rezervoma ti mu naten se ski mem ik
nal t'nij tu thon jee jee po du met nii
po du met pa tu jee jee po du me ty
met pa une pak jee jee a po don tii
hajt nal ta nij qatje jee Une me ty,

Aalkooholi s'pihet kur pot shoh ty
je ka ma sill mendjen ashtu tu kcy
flokt po .... qafa tu ka njersit
kallxom sa osht bo ora sa don mem ik
nal t'nij tu thon jee jee po du met ni
po du met pa tu jee jee po du me ty
met pa une pak jee jee a po don ti
hajt nal ta nij qat jee jee une me ty,

DaGhost :

vina check pot e keni sonte
s'ka me shku that en shpi
8-shja , (hajde kamt nalt)
du me ta njek me ta prek
thu je Ma i Chartii
n'beat edhe n'flow
........................
nuk e jep kur un ta lypi jee
lej krej foret se po du met jeeee

Bizzy :

shum je je
t'kom pa edhe dje dje
shum mu shitshe lady
u sillshe reth meje
deshte mem prek
.......... buzen me hek
s'ki nevoj me vet
për ......... jena krejt
hec dridhe edhe pak nice
......... e kalli krejtt

K-Master Ref 1X :

nal t'nij tu thon jee jee po du met ni
po du met pa tu jee jee po du me ty
met pa une pak jee jee a po don ti
hajt nal ta nij qat jee jee une me ty,Më Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet