Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Kelmendi & Yllka Kuqi - Ku Je Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Dy këngëtarët më zë melankolik, Gazmend Kelmendi dhe këngëtarja Yllka Kuqi, pritet që të vinë me një supër këngë që do ta lansojnë së shpejti
“Ku je sonte” quhet kënga më e re që do të vijë kësaj here si freski nga një qytet i Dukagjinit, Gjakovës dhe nga veriu i Kosovës, Mitrovica.

Në këtë duet do të vinë dy zërat që sot vlerësohen më së shumti nga artistët e rinj, të Yllka Kuqit dhe Gazmend Kelmendit.

Xhirimet e klipit “Ku je sonte” kanë përfunduar dhe kënga pritet që të vijë së shpejti për publikun shqiptar.


Gazmend Kelmendi & Yllka Kuqi - Ku Je Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Sonte".
3. Video është e këngës "Ku Je Sonte", por nuk këndohet nga Gazmend Kelmendi & Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Kelmendi (Gazza):


Komente 0