Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Osmani - Kush Te Ka Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Te Ka Rrejt".
3. Video është e këngës "Kush Te Ka Rrejt", por nuk këndohet nga Gazmend Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Osmani - Kush Te Ka Rrejt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

18/11/2014

2014-11-18T19:02:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Te Ka Rrejt" kënduar nga Gazmend Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gazmend Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Daim Lala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ah mojj shpirt ahh mojj zemer
qysh ty ta kan mbush mendjjen
te kan rrejjt se tjera kom
e ty anash te kam lon

reff:o sheqer o llokum
per ni fjal je idhnu
pasha Zotin tpaskan rrejjt
un pa ty spo muj me nejjt

Pot boj be ne bab e non
kurr nvetmi ska met lon
ne dashni ska met tradhtu
me ty du jet me qu

reff:o sheqer o llokum
per ni fjal je idhnu
pasha Zotin tpaskan rrejjt
un pa ty spo muj me nejjtMë Shumë Këngë Nga Gazmend Osmani:


Komente mbi këtë këngë