Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gazmend Osmani - Ne Maje Te Shpis U Ngrit Flamuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Maje Te Shpis U Ngrit Flamuri".
3. Video është e këngës "Ne Maje Te Shpis U Ngrit Flamuri", por nuk këndohet nga Gazmend Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gazmend Osmani - Ne Maje Te Shpis U Ngrit Flamuri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

18/11/2014

2014-11-18T19:05:16+00:00N'maje te shtepise u ngrit flamuri
Dasem te madhe ne po bojme
Edhe nanes po i qesh nuri
Djalin sot po e marton x2

Ref...x2
Hajde te gjithe hyni ne valle
Hyni ne valle me vallzu
Lum po ban baba dhe nana
Sa shume zemrat ju kane gezu

Dil moj nane e priti krushqit
Po bijne nusen me duvak
Hajde nuse ardhsh e bardhe
Je si yll e je si hane x2

Ref...x2
Hajde te gjithe hyni ne valle
Hyni ne valle me vallzu
Lum po ban baba dhe nana
Sa shume zemrat ju kane gezu

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Gazmend Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet