A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gazmend Rama (Gazi) - Amanet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2008

2008-08-10T12:05:35

amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
nuk po kam un gjume ne sy
kur te kujtoj une ty
me trego si a ke shpirt
u largove se m'ki ike
nuk pom rihet vend i vend
malli per ty shpesh me mend
nuk po mundem rri rahat
kur e di se ste kam pran
plas me zemer me ke lan
me mundon dashnia e par
plas me zemer me ke lan
me mundon dashnia e par
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
fjalen ti qe me premtove
bashk ku jeten da kalojn
baben nane si ndegjove
dhe prej meje u largove
nuk po mundem de harroj
veq per ty un po mendoj
dot vjen dita me pendu
prap ti mu mki me'm kerku
rri vetem dhe mendoj
si e din qe ne ke lan
rri vetem dhe mendoj
si e din qe ne ke lan
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro
amanet amanet amanet un po da la
dashurin time vajze kur per jete mos e harro


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019