Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(2x)
Kamë një dhimbje n´Zemrën time
askush mu s´po më kupton
Vajzen qe e dua shumë
prind e saj s´po më lejonë

(2x)
Të dua shumë të dua
Valla-Bila të dua
Erdhi koha u martove
Valla-Bila m´harrove

(2x)
Erdhi koha u martove
S´pate fatë në dashuri
Qe je hy n´gjynah me mua
Të denoj kjo perendi

(4x)
Të dua shumë të dua
Valla-Bila të dua
Erdhi koha u martove
Valla-Bila m´harrove


Gazmend Rama (Gazi) - Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Dua".
3. Video është e këngës "Të Dua", por nuk këndohet nga Gazmend Rama (Gazi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gazmend Rama (Gazi):


Komente 0